İsviçre Eğitim Fuarı İstanbul 2014

SWISS EDUCATIONAL FAIRS / İSVİÇRE EĞİTİM FUARI

 

İsviçre’nin en seçkin okulları, yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrenciler ile buluşuyor. İsviçre ve İsviçre’de eğitim hakkında bilinmesi gereken tüm ayrıntıların yer alacağı fuar, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olması nedeniyle de büyük önem taşıyor.

 

 

İsviçre Eğitim Fuarı Hakkında

 

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan İsviçre Eğitim Fuarı, Avrupa’nın göbeğinde yer alan İsviçre’de eğitim görmenin tüm detaylarını masaya yatırıyor. 16 Ekim 2014 tarihinde Ankara Mövenpick ve 18 Ekim 2014 tarihinde İstanbul Mövenpick Oteli’nde düzenlenecek olan İsviçre Eğitim Fuarı’na ülkenin en köklü okullarının temsilcileri katılacak.

 

Fuar boyunca öğrenciler ve veliler, gençlerin eğitimleri dışında kültürel ve kişisel gelişimlerine de katkıda bulunacak İsviçre hakkında tüm bilgileri okulların kendi temsilcilerinden dinleyecek.

 

Fuar kapsamında üniversite ve lise değişim programları, dil okulları, yaz okulları  gibi konularda düzenlenecek seminerler sayesinde İsviçre’de eğitim ile ilgili tüm soru işaretleri yanıt bulacak.

 

İsviçreli ve Türk eğitim dünyası, ‘İsviçre Eğitim Fuarı’nda bir araya geliyor! Gelin birbirimizi daha yakından tanıyalım, İsviçre’de eğitim almanın ayrıcalıklarını bire bir uzmanlarından dinleyelim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir