Yurtdışı Lise Eğitim Fırsatları Fuarı 2014

Dünyaca ünlü birçok liderin, bilim adamının, sanatçının ve fikir önderinin mezun olduğu Özel Yatılı Okullar, Türkiye’nin gelecekteki liderleri ile buluşmaya geliyor!
Lise eğitimini yurtdışında yatılı olarak devam ettirmek isteyen öğrenciler ve velileri, yabancı ülkelerden gelen Özel Yatılı Okul temsilcileri ile ‘Yurtdışı Yatılı Lise Eğitim Fuarı’nda buluşuyor.

9 Nisan 2014 tarihinde İstanbul Intercontinental Otel’de gerçekleştirilecek fuarın en büyük özelliği, sınırlı sayıda kontenjana sahip seçkin liselerin yetkilileri ile Türk öğrencileri ve velilerinin birbirleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatını yakalayacak olması. Aileler fuar boyunca yurtdışındaki Özel Yatılı Okullar’ın sunduğu üst düzey akademik, sanatsal ve sportif aktivite olanakları hakkında geniş bilgi alırken, yurtdışında yatılı okumanın detayları hakkında yüz yüze görüşme şansını elde ediyor. Uzman eğitim danışmanlarımızın da hazır bulunacağı fuarda, yurtdışında yatılı eğitim almanın gençlerimize neler katacağı ve geleceklerini nasıl olumlu etkileyeceği konusunda etraflı bilgi edinmek mümkün.

Dünyaca tanınan birçok okulu bir araya getirecek olan Yurtdışı Yatılı Lise Eğitim Fuarı, bu özelliğiyle Türk öğrencilerine, velilerine ve eğitim kurumlarımıza yepyeni kapılar açıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir