ANNE BEBEK VE GELECEK FUARI

Fuarcılık sektörünün önde gelen firmalarından ISF Fuar & Kongre tarafından düzenlenen Anne, Bebek ve Gelecek Fuarı’nda bebek ve çocuk ile ilgili çıkan en son ürünler, dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce marka tarafından ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Bebek ve çocuk hazır giyimi, aksesuar, mobilya, ev tekstili ve bebek arabası, puset, biberon gibi araç gereç grubu başta olmak üzere; tüm katılımcıları fuar ziyaretçileri ve alıcılarla buluşturacak fuar, üst düzey sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi ve uluslararası yoğunluğa sahip kapsamlı bir etkinlik haline gelmeyi hedefliyor.

Üreticiden tüketiciye mantığı ile planlanan Anne, Bebek ve Gelecek Fuarı’nda söz konusu üreticilerin toptan fiyatına perakende satış olanakları sunmaları, annelerin ve anne adaylarının yoğun ilgisine sebep olacak. Annelerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek düzenlenen fuarda; tüm bebek araç ve gereçleri, doğumun yapılacağı hastane, doğum fotoğrafçısı gibi her türlü konuda ziyaretçilere uygun fiyatlarla hizmet verilecek.

Anne, Bebek ve Gelecek Fuarı, alışveriş ve seminer fırsatlarının yanında, anneler, anne adayları ve bebekleri için birçok sürpriz etkinlik ve yarışmayla ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.