HAKKIMIZDA

ISF, dünyanın her yerindeki öğrenciler, ebeveynler ve uluslararası okullar için harika fırsatlar yaratır.

ISF, eğitim fuarları, kampüs ziyaretleri, ilgili öğrenciler için seminerler, okul yetkilileri ve öğrencilerle toplantılar, okullarda ve otellerde mini fuarlar, sosyal medya etkinlikleri ve TV şovları / medya kapsamı dahil olmak üzere eğitimle ilgili bir dizi etkinlik ve hizmet yürütür. 

ISF fuarları ile ilgili haberler, hedef kitlenize erişiminizi ve görünürlüğünüzü genişletmenize yardımcı olacak şekilde günlük basında ve internette yayınlanmaktadır.

Her ISF fuarında liselere, kolejlere ve üniversitelere kendilerini saygın bir uluslararası fuar alanında etkin bir şekilde tanıtma, uluslararası öğrenci sayılarını artırma ve yüksek potansiyele sahip bir dış pazara odaklanma şansı verilir. Türkiye’nin Avrupa’daki en canlı eğitim piyasası olarak benzersiz konumu, yabancı okullar için etkileyici bir uluslararası varlığa sahip olmayı çok önemli kılmaktadır. 

Son araştırmalar, birçok Türk ebeveyn için eğitime yapılan yatırımın arttığını gösteriyor. Türk öğrenciler ve velileri, yurtdışında eğitim hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı dört gözle bekliyor.

Bu yüzden önümüzdeki fuarda ISF’ye katılma fırsatını kaçırmayın!

Öte yandan, öğrenciler ve velileri, uluslararası okulların ve üniversitelerin temsilcileri ve kabul görevlileri ile doğrudan etkileşim kurma, hatta doğrudan en iyi kurumlara başvurma fırsatını yakalar.

Vizyonumuz 

*Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına tüm yenilikleri takip etmek,

*Uluslararası fuarları Türkiye ve Avrasya pazarlarında lider konuma getirmek,

 *Tüm fuarlarımızda müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması,

*Etkin Ar-Ge faaliyetleri ile katılımcıların hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayan fuarlar düzenlemek,

*Son olarak fuar ve her türlü etkinlik organizasyonu konusunda en hızlı, en etkin ve en yaratıcı ekiple gerçekleştirmek

Misyonumuz

ISF Fuarı, müşteri memnuniyetine, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelere ve sektördeki uzman kadrosuyla en üst düzeyde hizmet sunmaya yönelik Ar-Ge çalışmalarına odaklanmaktadır. 

ISF’nin ana faaliyet alanları fuar boyunca seminerler, sergiler, toplantılar, lansman, açılış töreni, festivaller, galalar, konserler, transfer araçları, ışık ve ses düzenlemeleri ile A’dan Z’ye herşeydir.

Sektörün önde gelen firma, kurum ve çeşitli sektör mensupları ile yaptığımız işbirlikleri ile müşterilerimize en etkin organizasyon modellerini oluşturarak maksimum fayda ve verim elde etmek en önemli misyonumuzdur.

Sektördeki tecrübemizi, ulusal ve uluslararası işbirliklerimizi, iş disiplinimizi, vazgeçilmezlerle harmanladığımız ekip çalışmasını ve altyapımızı, bilim ve teknolojideki yeniliklerimizi ve yaratıcılığımızı sektörün öncülerinden biri olmamızı sağlayan ekibimizle sunmaya devam edeceğiz.