TÜRKİYE OTOMOTİV FUARI

Ekran Resmi 2015-12-03 10.41.33OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN YENİ BULUŞMA NOKTASI

ISF Fuar ve Kongre tarafından Kasım 2016’da Ankara’da düzenlenecek uluslararası ticari fuar, otomotiv sektörünün Türkiye’deki ve dünyadaki tüm aktörlerini, 2017 model araçların lansmanları eşliğinde bir araya getirmeyi hedefliyor!

24-27 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara’daki Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi Congresium’da gerçekleşecek Türkiye Otomotiv, Yedek Parça, Komponent ve Teknolojileri Fuarı; sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda tüm bölgenin en dinamik ve kapsamlı otomotiv fuarlarından biri olma hedefiyle yola çıkıyor.

Yaklaşık 20 ülkeden binin üzerinde firmanın, yenilikçi ürünlerini yüksek profilli fuar ziyaretçilerine 20.000 m2’lik bir alanda sergileme fırsatı bulacakları Türkiye Otomotiv Fuarı 2016’da ürünler; Otomotiv, Yedek Parça, Komponent ve Teknoloji olarak adlandırılan dört ana kategoride yer alıyor.

Otomotiv Sektörünün Tüm Bileşenleri Bu Fuarda

Hazırlıklarına tüm hızla devam edilen fuarda çok sayıda marka ve bu markaların son modelleri otomobil severlerin beğenisine sunulurken; otomotiv sektörünün aktörlerinden resmi kurum ve kuruluşlara, meslek odalarından üniversitelere, sektörün birçok bileşeni dört gün süreyle bir araya gelme fırsatı yakalayacak. Bu kapsamda; sektör temsilcilerinin Türk ve uluslararası katılımcılarla yeni iş bağlantılarına imza atma fırsatı bulacağı fuar, var olan iş ilişkilerinin geliştirilmesi kadar sektöre yeni giriş yapmak isteyen yatırımcılar için de ideal bir ortam sağlayacak.

Otomotiv fuarlarının en büyük sürprizleri olan yeni model otomobillerin lansmanlarının yanında, ticari araçlar, motosiklet parçaları, otomotiv yedek parçaları, garaj ekipmanları, akaryakıt istasyonları, otomotiv komponentleri, otomotiv teknolojileri, yıkama teknolojileri gibi çok farklı alanlarla ilgilenen ziyaretçiler de fuarda otomotiv sektörüne dair tüm aradıklarını bulacaklar. Birçok lider markanın zengin ürün gamını sergileyeceği fuar, indirimli satış kampanyaları ve “Doğru Akım, HeavyDuty, ReCharge”, “Benim Arabam” ve hediyeli çekilişler gibi çeşitli ürün etkinlikleri ile daha da renkli bir hale bürünecek.

Fuarın Sürprizi; Türkiye Otomotiv Teknolojileri Konferansı

Fuar boyunca otomotiv sektöründen markaların birbirinden renkli standlarına eşlik edecek bir diğer unsur da 24-25 Kasım 2016 tarihlerinde yine Congressium’da gerçekleştirilecek Türkiye Otomotiv Teknolojileri Konferansı olacak. Türk otomotiv sektörünün dünyada yaygınlaşan yeni trendde daha da önemli bir aktör haline gelmesi ve öncü rolü üstlenmesinin sadece otomotive değil, aynı zamanda Türkiye’ye katkı sağlayacağı ana fikrinden hareketle; teknoloji, Ar-Ge ve inovasyon alanlarındaki yeniliklerin yakından takip edilebileceği Türkiye Otomotiv Teknolojileri Konferansı, zengin içerikli paneller eşliğinde geniş bir katılımla gerçekleşecek.

Davetlimizsiniz!

Destekçileri arasında başta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, International Organization of Motor Vehicle Manufacturers-OICA olmak üzere; birçok resmi kurum ve kuruluş, dernek, meslek odası, üniversite ve yerli yabancı firma olan fuar, siz misafirlerimizin katılımlarıyla daha da büyümeyi hedefliyor!

 

18 Ekim 2016 tarihine kadar resmi web sitesi olan www.turkiyeotomotivfuari.com adresinden kayıt yapılarak ziyaret edilebilecek fuar, 2016 yılında 30 binin üzerinde ziyaretçi hedefliyor.

 

 

Türkiye Otomotiv, Yedek Parça, Komponent ve Teknolojileri Fuarı

Tarih: 24-27 Kasım 2016

Yer: ATO – Kongre ve Sergi Sarayı, ANKARA

 

Türkiye Otomotiv Teknolojileri Konferansı

Tarih: 24-25 Kasım 2016

Yer: ATO – Kongre ve Sergi Sarayı, ANKARA

Bazı panel ve seminer başlıkları:

  • Otomotivde Mega Trendler
  • Türk Otomotiv Sektörü İçin Yeni Pazarlar
  • Türkiye Otomotiv Sektörü ve Avrupa Birliği Regülasyonları
  • Otomotiv Alt Yapı Yatırımları
  • Karbon Gaz Emisyonu ve Gelecek
  • Otomotivde Yedek Parça