TÜRKİYE OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİ KONFERANSI

ISF Fuar ve Kongre olarak 24-25 Kasım 2016 tarihlerinde Başkent Ankara’da ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceğimiz konferansımız, ülkemizin sanayi alanında yeni stratejik yatırımlar ve iş ortaklıkları ile daha da güçlendirilmesine katkıda bulunmayı ve Türk otomotiv sektörünün tüm dünyaya tanıtılmasını amaçlamaktadır.

Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği ülkeleri ve Uzakdoğu ülkelerinden sektör liderleri ile birlikte otomotiv dünyasında söz sahibi kurumlar, sanayi odaları ve derneklerin üst düzey temsilcileri konferansta konuşmacı ve panel yöneticisi olarak hazır bulunacaktır.

Ülkemiz üreticileri açısından iç pazar ve dış ticaret dengelerinin değerlendirilmesi, üretim teknolojilerindeki gelişmeler ve gerek iç, gerekse dış pazarlarda değişen tüketici profilleri hakkında doğrudan bilgi alarak değerlendirme yapma imkânı tanıyacak olan konferans, aynı şekilde yabancı yatırımcıların da Türkiye pazarına, ülkemizde üretilen teknolojilere ve tüketici davranışlarına daha yakından bakmaları için mükemmel bir ortam sağlayacaktır.

Konferansta yer alacak panel başlıkları şöyle:

  • Otomotivde Mega Trendler
  • Türk otomotiv Sektörü İçin Yeni Pazarlar
  • Türkiye Otomotiv Sektörü ve Avrupa Birliği Regülasyonları
  • Otomotiv Alt Yapı Yatırımları
  • Karbon Gaz Emisyonu ve Gelecek
  • Otomotivde Yedek Parça

Davetlilerimiz, Türkçe ve İngilizce olarak gerçekleştirilecek konferansa katılım sertifikalarını 25 Kasım 2016 tarihinden itibaren konferans merkezinde kurulacak masalardan temin edebilecekler. Konferansa katılım için kayıtlar 18 Ekim 2016 tarihine kadar internet üzerinden ücretsiz olarak yapılacaktır.