ULUSLARARASI ETKİNLİKLER

Eğitim, otomotiv, havacılık, anne-bebek başta olmak üzere, birçok farklı alanda fuar, konferans, seminer programları düzenleyen ISF Fuar & Kongre, gerçekleştirdiği tüm etkinliklerin “uluslararası” sektörel fuar kapsamında olmasına ayrı bir önem veriyor. Bu amaçla, A’dan Z’ye tüm çalışmalarını tüm dünyayı kapsayacak şekilde gerçekleştiren ISF, sektörlerin gelişmesi, uluslararası iletişimin güçlenmesi ve iş ortaklıklarının artması doğrultusunda bilgi birikimini ilgili sektörler ile paylaşıyor.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra, ISF Fuar & Kongre, fuar düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlara da imza atıyor. Bu sektörlerle ilgili hazırlanan yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili yeni teknolojik gelişmelerin verildiği, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede durmayı amaç edinen bir içerikle sunuluyor.

Çeşitli alanlarda sayısız uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapmanın bir sonucu olarak; tecrübesi, bilgi birikimi, yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm misafirlerinin konaklama ve ulaşım organizasyonlarındaki becerisi ile uluslararası düzeyde bir saygınlık ve tanınırlık kazanan ISF, bugüne dek birçok farklı ülkeden bakanlık ve konsolosluk yetkililerini, yurt dışındaki prestijli lise ve üniversitelerden temsilcileri, farklı sektörlerden dünya lideri firmaları başarıyla ağırlamamış olmanın gururunu yaşıyor.

ISF Fuar & Kongre, öz disiplini, detaycılığı, profesyonel ve dinamik ekibi ile hazırladığı her bir uluslararası organizasyon ile hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için sadece Türkiye’deki değil, tüm bölgedeki en yüksek potansiyelli etkinliklere imza atmaya devam edecektir.